Bizi Takip Ediniz!

SOSYAL HİZMETLER

Sosyal Hizmetler Nedir?

İdari işlerin ve satın almanın yükünü hafifletmektir. Asa Sosyal Hizmetler olarak Kurum ve Kuruluşların yükünü hafifletmek Personel temini, Vasıflı -Vasıfsız, Sözleşmeli, Günlük yövmiyeci personeller tedarik etmektedir. Personellerin sorumluluğu ile yükümlüdür.

Asa Sosyal Hizmetler; Profesyonel kadrosu ile Dünya’daki mesleki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, kalitesi uluslararası standartlarda ürünler kullanarak, alışılmış temizlik ve hijyen sınırlarını zorlayarak sektörde saygın bir şekilde hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Her türlü taşeronluk hizmeti, sorunlarınıza çözüm üretmek için sizlere uzun yıllardır aynı kalitede hizmet vermektedir.

Birçok kuruluş için en önemli sorun olan hizmet ve bilginin kontrolü, ayrıca personel gereksinimleri için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine ‘’SADECE İSTEYİN’’ diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır.

Talepleriniz doğrultusunda çeşitli işlerinizde görevlendirilmek üzere her kategoriden sosyal hizmet elemanları temin edilerek hizmetinize tahsis edilir. Kategorilerden bazıları aşağıda görüldüğü gibidir: Sekreter Ofisboy
Resepsiyonist Meydancı
Bahçıvan Şoför
Çay Servisi Personeli Depocu
Mutfak hizmetlisi Santral elemanı
Temizlik elemanı Odacı

Yukarıda belirtilen hizmet elemanlarının sevk ve idare sorumluluğu müşteriye aittir. Talep durumunda sevk ve idare sorumlulukları şirketimiz tarafından üstlenilebilir..