Bizi Takip Ediniz!

PERSONEL TEMİNİ

Personel Temini

Personel almak isteyen kuruluşlara günlük aylık ve yıllık eleman temin edilir. Şirket çalışanlarınızın senelik izin kullanma veya uzun süreli zorunlu izin kullanması durumunda, firmamız geçici veya daimi olarak çalışacak personel desteği vermektedir. Şirketlere bilgi girişi, sekreter, ofis boy, çay servisi, arşivleme, depolama, paketleme, etiketleme, zarflama vb. alanlarda personel sağlamaktayız. Çalışacak elemanların tüm yasal sorumluluğu şirketimizin güvencesi altındadır. Personel temini hizmetinde, müşterinin ihtiyacı olan kaliteli elemanların bulunması giydirilmesi ve bodrolanması hizmetleri bulunmaktadır. Elemanların yönlendirilmesi ve yönetilmesi müşteri tarafından yapılmaktadır. Kurumların temizlik hizmetinin yanı sıra çeşitli gereksinimleri doğrultusunda çalışacak personellere ihtiyaçları olmaktadır. Talep edilen işlere uygun, konularında deneyimli elemanların temini GÖLGE SOSYAL HİZMETLER tarafından son derece titizlikle yerine getirilir.

Personel Temini Prensipleri
ASA SOSYAL HİZMETLER'de Personel Temini Aşağıdaki Şartlar yerine getirilerek yapılmaktadır.
Elaman Seçilmesi:
Müşterinin isteği doğrultusunda eleman , ASA SOSYAL HİZMETLER tarafından sağlanılarak bulunur. Müşteriden alınan onay sonucunda elemanın güvenlik soruşturması , işe giriş işlemleri, belirlenen rakamlara göre hareket edilerek giydirilmesi yapılır. İş öncesi idari ve işle alakalı seminer verildikten sonra eleman iş başı yapmaya hazır hale getirilir.
Elamanın kıyafeti:
Müşterinin isteği doğrultusunda işte giyilecek elbiseler belirlenir ve elemanların kullanması sağlanır.
Elemanın Özlük Hakları:
Hizmet kalitesinin yüksek olabilmesi için elemanların motivasyonu sürekli yüksek tutulmakta ve özgüveninin sağlamasıdır. Bunun bilincinde olan ASA SOSYAL HİZMETLER, elemanlarının her türlü özlük haklarını gözetmektedir. Çünkü, kaliteli hizmetin temelinde kaliteli personele sahip olmak yatar. Yapacakları hizmet özelliğine göre, işe başlamadan önce ve hizmet içinde eğitime tabii tuttuğumuz elemanlarımızla standartları daima daha yukarı çekmeyi hedefliyoruz.
Çaycı Personel Bahçıvan Hizmeti
ilgili alanlarda gerekli eleman temini, çaycı, v.s. firmamız tararından sizlere temin edilmektedir.

Talepleriniz doğrultusunda çeşitli işlerinizde görevlendirilmek üzere her kategoriden sosyal hizmet elemanları temin edilerek hizmetinize tahsis edilir. Kategorilerden bazıları aşağıda görüldüğü gibidir: Sekreter Ofisboy
Resepsiyonist Meydancı
Bahçıvan Şoför
Çay Servisi Personeli Depocu
Mutfak hizmetlisi Santral elemanı
Temizlik elemanı Odacı

Yukarıda belirtilen hizmet elemanlarının sevk ve idare sorumluluğu müşteriye aittir. Talep durumunda sevk ve idare sorumlulukları şirketimiz tarafından üstlenilebilir..