Bizi Takip Ediniz!

KURUMSAL

HAKKIMIZDA?

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışı içerisinde kalite, zaman ve müşteri memnuniyeti ilkerinden taviz vermeden standartlara uygun olarak en hesaplı fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak ülkemize hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini gelişmelere göre kendimizi yenileyerek müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya ve ülkemizin gelişimine katkıda bulunmaya çalışmaktayız.

-Yaşadığımız ve yaşattığımız ortamları daha güzel kılmak dileği ile.

FİRMA POLİTİKAMIZ

Misyonumuz

* Şirketimizin uzun yıllara dayanan tecrübeleri doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak

* Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve diyalog içerisinde birliktelik sağlamak,

* Ülke ve bölge ekonomisinde katkıda bulunmak,


Vizyonumuz

Müşteri ve çalışanlarına katma değer sağlayan, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere ulaşan, toplum sorumluluğunu üstlenen ve değerlerimize sadık, güvenilir, kaliteli, geniş hizmet ağı, ürün çeşitliliği, işinin ehli personeli ile müşteri memnuniyeti odaklı tercih edilen bir firma olmaktır.


Kalite Politikamız

* Amacımız müşterilerimizin beklentilerine mümkün olduğunca cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gücünü artırabilmektir.

* Hizmette hedefimizi "her işi her zaman doğru yapmak" ve minimum hatadır.

* Hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve sorunsuz olarak teslim edilmesi vazgeçilmez ilkemizdir.

* Ar/Ge faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve değişen sistemlere göre firmamızı sürekli olarak geliştirerek, fırsat ve tehditleri zamanında görüp durumu lehimize çevirerek müşteri memnuniyetii ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.